o nas

Nazywamy się MYMY i od lat tworzymy na potrzeby Internetu z wykorzystaniem najnowszych technologii. Wykonujemy strony, sklepy internetowe,  oraz pomagamy naszym klientom budować pozytywny wizerunek ich marek.

Naszą dewizą jest dbanie o rozwój firm naszych klientów niezależnie od tego, kiedy do nas dołączą i jak długo z nami pozostaną. We wszystkich swoich działaniach identyfikujemy z klientami i wspieramy ich interesy.

Jesteśmy organizacją, w której pracownicy odgrywają kluczową rolę. Każdy z pracowników jest specjalistą w swojej dziedzinie i mimo, że każdy jest inny, wzajemnie inspirujemy się do działania.

Jakość oferowanych przez nas usług pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom zmieniającej się rynkowej oraz cyfrowej rzeczywistości. Angażujemy się w działania na rzecz budowania lepiej funkcjonującego świata IT.

Współcześnie trudno wyobrazić sobie spójną koncepcję kontaktu z Klientem, promocji i identyfikacji wizualnej firmy bez strony www. Łódź, jako jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się ośrodków biznesowych w Polsce, powinien nadążać za trendami, również tymi w sieci. Estetyczna, łatwa w nawigacji i stworzona zgodnie z przemyślaną strategią witryna internetowa jest najlepszą wizytówką przedsiębiorstwa.

Zadowolenie klientów
96%
Wskaźnik sukcesu
98%
1
Lat doświadczenia
1
Stron internetowych
1
Sklepów internetowych
1
Pod opieką

CHCESZ PROFESJONALNĄ STRONĘ WWW?

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Przewiń do góry